UEFA Avrupa Ligi'nde 3. hafta Programı


UEFA Avrupa Ligi 2018-2019 sezonu grup aşamasının üçüncü haftasında bugün 12 grupta 24 karşılaşma yapılacak. UEFA Avrupa Ligi'de mücadele eden temsilcilerimiz Fenerbahçe, Beşiktaş ve Akhisarspor, gruplarındaki üçüncü maçlarına çıkacak.

Avrupa futbolunun kulüpler düzeyindeki iki numaralı organizasyonunda, Türkiye'yi temsil eden takımlardan Fenerbahçe, D Grubu'nda Belçika'nın Anderlecht takımıyla deplasmanda TSİ 19.55'te karşılaşacak.
Beşiktaş I Grubu'nda bir başka Belçika temsilcisi Genk'i TSİ 22.00'de ağırlarken, Akhisarspor ise J Grubu'nda İspanya'nın Sevilla ekibine TSİ 22.00'de konuk olacak.
Ligde üçüncü hafta maçlarının programı şöyle:
19.55 AEK Larnaca (Kıbrıs Rum Kesimi) - Ludogorets (Bulgaristan)
19.55 Zürih (İsviçre) - Bayer Leverkusen (Almanya)
19.55 Leipzig (Almanya) - Celtic (İskoçya)
19.55 Salzburg (Avusturya) - Rosenborg (Norveç)
19.55 Kopenhag (Danimarka) - Slavia Prag (Çekya)
19.55 Zenit (Rusya) - Bordeaux (Fransa)
19.55 Anderlecht (Belçika) - Fenerbahçe
19.55 Spartak Trnava (Slovakya) - Dinamo Zagreb (Hırvatistan)
19.55 Karabağ (Azerbaycan) - Vorskla Poltava (Ukrayna)
19.55 Sporting Lizbon (Portekiz) - Arsenal (İngiltere)
19.55 Dudelange (Lüksemburg) - Olympiakos (Yunanistan)
19.55 Milan (İtalya) - Real Betis (İspanya)
22.00 Glasgow Rangers (İskoçya) - Spartak Moskova (Rusya)
22.00 Villarreal (İspanya) - Rapid Wien (Avusturya)
22.00 Eintracht Frankfurt (Almanya) - Apollon (Kıbrıs Rum Kesimi)
22.00 Olympique Marsilya (Fransa) - Lazio (İtalya)
22.00 Beşiktaş - Genk (Belçika)
22.00 Sarpsborg (Norveç) - Malmö (İsveç)
22.00 Sevilla (İspanya) - Akhisarspor
22.00 Standard Liege (Belçika) - Krasnodar (Rusya)
22.00 Jablonec (Çekya) - Astana (Kazakistan)
22.00 Rennes (Fransa) - Dinamo Kiev (Ukrayna)
22.00 Chelsea (İngiltere) - BATE Borisov (Belarus)
22.00 PAOK (Yunanistan) - Vidi (Macaristan)
UEFA Avrupa Ligi'nde 3. hafta Programı UEFA Avrupa Ligi'nde 3. hafta Programı 01:19 Rating: 5

Hiç yorum yok:

Ad Home

Blogger tarafından desteklenmektedir.